Pridajte sa k nám

Z Bratislavy do celého sveta

Sme renomovaní špecialisti na treasury, cash & liquidity a risk management systémy. S ich implementáciou pre nadnárodné korporácie, centrálne banky či ministerstvá máme vyše 20 ročné skúsenosti. Vďaka tomu sme schopní navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenia a služby v oblasti treasury, riadenia hotovosti, likvidity, rizík a finančných transakcií klientom po celom svete.

Stále sme však v prvom rade skvelí kolegovia, ktorí si vychutnávajú zaujímavú prácu a priateľskú atmosféru.

Pridajte sa k nám.

IT Applications Consultant, Luxembourg

Uvažovali ste niekedy nad prácou v zahraničí, no zároveň vás desí hľadanie si práce tzv. na vlastnú päsť? Pridajte sa k tímu našich IT konzultantov pôsobiacich v jednej z najrenomovanejších európskych inštitúcii.

IT Applications Consultant, Luxembourg

Marketingový špecialista

Poznáš spoločnosť PREFIS? Už 21 rokov poskytujeme služby v oblasti vývoja, konfigurácie a podpory softvéru Wall Street Suite® a vyvíjame vlastné softvérové riešenie SUMMA. Našimi klientami sú veľké centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych aj mimo európskych krajín. Pridaj sa k nám ako marketingový špecialista a uplatni svoje znalosti vo svete veľkého biznisu.

Marketingový špecialista

“We highly value the PREFIS consultant's deep knowledge and understanding of the bank’s business and processes, extensive experience with the product Wallstreet Suite system and also pro-active, flexible and goal oriented approach.”


European Investment Bank
Francisco CASTRO GUTIERREZ
Back Office Treasury Head of Division

“Peter Lakatoš from PREFIS and his deep knowledge of the Wallstreet Suite, financial industry, instruments and market processes were of great value to Central Bank of Ireland during the implementation project and I firmly believe, that PREFIS will prove an asset for any organization implementing Wallstreet Suite system.”


Central Bank of Ireland
Frank O’Neill
Local Market Operations Platform Project Manager

“I would recommend PREFIS to other Banks. I am particularly impressed by their deep expertise of the treasury management processes, application functionalities, system implementation and work ethics.”


Central Bank of Nigeria
Emeka M. Okoye,
CBN, Project Manager

“Great approach, very good services and deep knowledge of both business processes and product during implementation and upgrade of Wallstreet Suite system here in ARDAL, makes PREFIS real expert and reliable partner that I can recommend to any organization wishing to implement or upgrade their Wallstreet Suite.”


ARDAL
Daniel Bytčánek, Director
Debt and Liquidity Management Agency of the Slovak republic