Pridajte sa k nám

IT Admin

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: 01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€ v závislosti od seniority kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Inštalácia, konfigurácia a aktualizácia SW spoločnosti
• Správa a údržba HW spoločnosti (servery, PC, notebooky, mobilné telefóny, tlačiareň, sieťové zariadenia - switche, wifi AP, ...)
• Vykonávanie pravidelných systémových kontrol (monitoring)
• Zálohovanie a obnova údajov
• Poskytovanie používateľskej podpory interným používateľom
• Riešenie vzniknutých problémov s HW a SW
• Tvorba dokumentácie (návody, IT smernice)
• Komunikácia s dodávateľmi a poskytovateľmi systémov a služieb

Znalosti:

• Linux + Windows administrátor
• JIRA administrátor
• skriptovanie (bash, vbs)
• DNS, DHCP
• TCP/IP, LAN/WAN
• VPN, Firewall
• virtualizácia (Libvirt KVM, virtualbox)
• mailserver (Postfix)
• webserver (Apache, Apache Tomcat)
• doména, Active Directory (samba)
• databázy (MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle)
• SVN, gitlab, jenkins administrátor
• SSL certifikáty, Letsencrypt
• vzdialená správa - SSH, RDP
• LVM, RAID
• povedomie o IT bezpečnosti

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Čerpanie času napr. na šport (namiesto 30 min na obed 1,5 hod na šport)
  • 5 dní dovolenky nad zákonný rámec
  • Občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia
  • Firemné akcie
  • Vzdelávanie zamestnancov – organizované spoločnosťou
  • Možnosť odborného rastu – spolupráca so seniormi a vysokokvalifikovanými odborníkmi
  • Rodinná atmosféra menšej firmy, minimum procesov

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Informačné technológie

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
-Spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci
-Zmysel pre detail
-Flexibilita
-Odolnosť voči stresu

Stručná charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť PREFIS, a.s. sa zaoberá vývojom vlastného softvérového riešenia SUMMA a poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wall Street Suite. Obe riešenia sú určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wall Street Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne vrámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regionu. Našimi klientami sú napr. Európska Investičná banka, ECB, Centrálna banka Írska, Poľska, Estónska, Saudi Hollandi Bank z Rijádu,...

PREFIS, a.s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenia a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Spoločnosť skúma príležitosti a rozvíja inovatívne prístupy, riešenia, produkty a služby, obchodné a komunikačné kanály a buduje vzťahy s novými klientami s využitím existujúcich zdrojov, znalostí a motivovaných zamestnancov.

Ďalšie informácie o spoločnosti :

Počet zamestnancov: 25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti:
PREFIS, a.s.
Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava

Kontakt:

Kontaktná osoba: Lívia Lenčéšová

POSLAŤ ŽIVOTOPIS A ZISTIŤ VIAC

Životopis môžete zaslať aj cez portál profesia

“I would recommend PREFIS to other Banks. I am particularly impressed by their deep expertise of the treasury management processes, application functionalities, system implementation and work ethics.”

Central Bank of Nigeria
Emeka M. Okoye,
CBN, Project Manager

“Peter Lakatoš from PREFIS and his deep knowledge of the Wallstreet Suite, financial industry, instruments and market processes were of great value to Central Bank of Ireland during the implementation project and I firmly believe, that PREFIS will prove an asset for any organization implementing Wallstreet Suite system.”

Central Bank of Ireland
Frank O’Neill
Local Market Operations Platform Project Manager

“Great approach, very good services and deep knowledge of both business processes and product during implementation and upgrade of Wallstreet Suite system here in ARDAL, makes PREFIS real expert and reliable partner that I can recommend to any organization wishing to implement or upgrade their Wallstreet Suite.”

ARDAL
Daniel Bytčánek, Director
Debt and Liquidity Management Agency of the Slovak republic

“We highly value the PREFIS consultant's deep knowledge and understanding of the bank’s business and processes, extensive experience with the product Wallstreet Suite system and also pro-active, flexible and goal oriented approach.”

European Investment Bank
Francisco CASTRO GUTIERREZ
Back Office Treasury Head of Division