Rastieme. Pridajte sa k nám

Career

PREFIS je renomovaná spoločnosť v oblasti implementácie a vývoja softvérových riešení.

Za posledných 15 rokov sme sa ako Wall Street Systems Expert Certified Partner podieľali na viac ako 70 projektoch po celom svete. Sme špecialisti na treasury, cash & liquidity a risk management systémy. S ich implementáciou pre nadnárodné korporácie, centrálne banky či ministerstvá máme bohaté skúsenosti. Tie sme zužitkovali pri vývoji vlastného riešenia, ktoré prináša mnohé benefity lokálnym aj globálnym spoločnostiam.

Stále sme však v prvom rade skvelí kolegovia, ktorí si vychutnávajú zaujímavú prácu a priateľskú atmosféru.

Zašlite nám svoje CV na jobs@prefis.com alebo esimkova@prefis.com a spoznajte nás osobne.

Java vývojár/analytik pre finančnú aplikáciu

Našou doménou sú už 20 rokov treasury a risk manažment systémy. Posledné roky vyvíjame a implementujeme vlastný systém SUMMA – efektívny nástroj na riadenie hotovosti, plánovanie likvidity a manažment finančných transakcií a rizík.
(Na fotke je reálne užívateľské prostredie, ako to celé funguje zistíte z produktového videa.)
Pridajte sa k nám ako JAVA vývojár pre našu finančnú aplikáciu. Ak ste Java EE programátor, ktorý už má skúsenosti s bankovou resp. finančnou doménou a patríte medzi odvážlivcov, ktorý sa neboja navrhnúť a zrealizovať vlastné riešenia, bude sa Vám u nás páčiť.

Biznis Analytik pre treasury manažment systém

S treasury a risk manažmentom sa boria malé aj veľké firmy. Aby sme im to uľahčili, vyvinuli sme softvérové riešenie SUMMA, ktoré pokrýva všetky potrebné procesy. Od zadávania jednoduchých finančných transakcií, cez sofistikované finančné deriváty, riadenie a vyhodnocovanie rizík, sledovanie kompletného portfólia transakcií až po odoslanie účtovných záznamov do systému hlavnej účtovnej knihy.

Biznis Konzultant pre Treasury manažment systém

Vyštudovali ste financie a viete sa orientovať v pojmoch z oblasti bankových aj korporátnych financií. Nie je vám cudzí cashflow či treasury management a zvládnete vypočítať diskontný faktor, no práca v banke či na finančnom oddelení vás neláka. Nechcete nasledovať nudné postupy a byť len jedným z tisíc...